Ανδειχθηκε το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Ελληνικού Υδατικού Συνδέσμου. Η Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση (Γ.Σ.) πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 20 Σεπτεμβρίου στην Αίθουσα Κουμούτσου, στη Σχολή Χημικών Μηχανικών του ΕΜΠ, στις 17:00.
Η νέα σύνθεση του Δ.Σ. είναι η εξής:
Γεράσιμος Λυμπεράτος, Πρόεδρος
Νικόλαος Πετρούλιας, Αντιπρόεδρος
Μαριάνθη Μαλιώκα, Γραμματέας
Χρήστος Λύτρας, Ταμίας
Εμμανουήλ Διαλυνάς, Μέλος